Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі перевірили наливайку: враження учасника комісії (фото)

Катерина Андрус

Як повідомлялося раніше, у Нікополі створено комісію, яка перевірятиме так звані «наливайки». 24 грудня в ході одного з рейдів у Нікополі перевірили наливайку, а учасник комісії поділився враженнями. Про побачене на своїй сторінці у Фейсбуці написав Сергіій Горгіладзе – голова Громадської ради при Нікопольській міській раді.

Сергій Горгіладзе нагадав, що до складу комісії входять представники виконкому з питань бізнесу, землевпорядкування, охорони праці та інші, а також представники поліції та муніципальної варти.

Мене цікавило, як саме проходить перевірка, як поводяться підприємці та їх наймані працівники, чи є у продажу товари з порушенням законодавства України, – зазначив автор допису.

І ось що він побачив. Далі пряма мова:

“Під час перевірки торгівельного закладу з’ясувалось, що за прилавком стоїть жінка, яка, за її словами, тут тільки охороняє товар, а продавець начебто пішла до лікарні. Коли прийде, не знає, як звуть продавця теж не знає, документів немає, сертифікату немає. Тим не менше вона дуже жваво почала прибирати з прилавку початі пляшки з міцними напоями та сигарети. Жіночка намагалась втекти через запасний вихід, але це їй не вдалося, бо перешкодила поліція.

На полицях стояли різноманітні міцні напої, тютюнові вироби, частина з яких була удвічі дешевша ніж зазвичай та, схоже, без акцизних марок. Касовий апарат відсутній, хоч у “Куточку покупця” значилось, що якийсь є зареєстрованим.

Власник так і не з’явився, але приїхав якийсь хлопець, який назвався представником за довіреністю. Ось на нього і було складено протоколи, також було складено протокол на жінку, наскільки я зрозумів, за порушення карантинних вимог. Можливо, ще щось було складено, за якісь інші порушення.

В цілому дії представників комісії у мене не викликали занепокоєння, бо вони поводились коректно та толерантно, чого не скажеш про відвідувачів закладу, які, будучі “підігрітими”, посилали на голови перевіряючих різноманітні напасті.

За час перевірки, а вона тривала близько трьох годин, до закладу постійно підходили “страждущие”, тож було очевидно, що цей заклад відомий та популярний у відповідної категорії мешканців міста.

Для мене стало очевидно, що боротьба з таким явищем, як наливайки, буде важкою та тривалою і для перемоги потрібні спільні зусилля влади та мешканців міста”

Фото: Сергій Горгіладзе

У Нікополі перевірили наливайку

У Нікополі перевірили наливайку

У Нікополі перевірили наливайку

У Нікополі перевірили наливайку

У Нікополі і районі перевірили 200 об’єктів за тиждень на дотримання карантинних норм

Карантинні рейди у Нікополі продовжуються: які штрафи загрожують порушникам

Фальшиві ковід-сертифікати: поліція Нікополя і району розпочала 8 кримінальних проваджень

Запис У Нікополі перевірили наливайку: враження учасника комісії (фото) спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1