Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі попереджають про небезпечне природне явище – рівень небезпеки перший

Катерина Андрус

В Никополе предупреждают

У Нікополі попереджають про небезпечне природне явище, яке матиме місце завтра, у четвер 30 грудня. Рівень небезпечності – перший (жовтий). Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Згідно з прогнозами синоптиків, 30 грудня, очікується небезпечне метеорологічне явище – туман.

Видимість в тумані – 200-400 м.

Вкупі з ожеледдю ситуація на дорогах у Нікополі і регіоні може бути складною. Синоптики попереджають про замерзання дощу та мокрого снігу на переохолодженій земній поверхні. Температура повітря завтра очікується від 5 до 11 градусів морозу. Буде хмарно.

У Нікополі попереджають про небезпечне природне явище

Будьте максимально уважні і обережні, залишаючи домівки і, особливо, сідаючи за руль.

Погода у Нікополі на тиждень з 27 грудня по 2 січня

Яка погода буде у Нікополі на Новий рік

У Нікополі небезпечно ходити вулицями: скоєно черговий напад на перехожого

Запис У Нікополі попереджають про небезпечне природне явище – рівень небезпеки перший спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1