Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Замерз і плакав, а п’яна мати повзала по снігу: у Дніпрі на допомогу дитині прийшли небайдужі

Катерина Андрус

Дитина замерзла і плакала, а п’яна мати в неадекватному стані повзала поряд по снігу. У Дніпрі стався дуже неприємний інцидент у новорічну ніч, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на «Наше місто».

У Дніпрі на вулиці Робочій у новорічну ніч біля зупинки перехожі побачили жінку у неадекватному стані, поряд із якою перебував 9-річний син. П’яна горе-мати повзала по снігу, не в змозі стати на ноги. Дитина замерзла і плакала.

 width =

Небайдужа перехожа, побачивши цю картину, викликала поліцію. В результаті хлопчика госпіталізували до 6-ї дитячої лікарні, щоб запобігти переохолодженню.

А до п’яної неадекватної дружини незабаром приєднався чоловік у такому ж стані. Обох доставили до відділення до з’ясування обставин.

У Дніпрі 4-річна дівчинка пішла з садка сама, а вихователька не помітила

У Кривому Розі п’яний прокурор на Lexus влетів у зупинку – ЗМІ (фото)

Наш Телеграм

Запис Замерз і плакав, а п’яна мати повзала по снігу: у Дніпрі на допомогу дитині прийшли небайдужі спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1