Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

«Чорні крила біди»: діти з Покрова перемогли у Всеукраїнському конкурсі малюнку!

administrator

Черные крылья беды

«Чорні крила біди» – так називається Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку, участь у якому взяли юні художники з Покрова. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Покровську міську раду.

Сучасні діти знають про Чорнобильську трагедію, розуміють її масштаби і можливі наслідки, цінують героїзм і самовідданість ліквідаторів. В цьому переконують роботи покровчан – дипломантів та переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка, який у грудні пройшов у Лубнах Полтавської області, – зазначають у пресслужбі міського голови Покрова.

Сьогодні, 4 січня, дітей запросили до Будинку творчості дітей та юнацтва, аби вручити заслужені дипломи і пам’ятні подарунки.

Голова ГО “Союз Чорнобиль” м. Покров Юрій Середа та активісти міської організації Ольга Середа та Віктор Павлюк дякували юним художникам, а також їхнім наставникам, педагогам, батькам, за активність та творчість, за те, що поважають і шанують людей, які закрили світ від атомного лиха.

– Усі ви, завдяки небайдужості, повазі до історії України, подвигу ліквідаторів, робите наше життя кращим, – зазначив Юрій Дмитрович.

Робота Софії Ульякової отримала найвищу нагороду – Гран-прі!

Роботи десяти переможців міського конкурсу “Чорнобильська палітра”, що проходив у квітні з нагоди 35-й річниці Чорнобильської катастрофи, активісти направили на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка “Чорні крила біди”.

На розгляд журі надійшло маже три сотні малюнків із багатьох населених пунктів України. Незважаючи на таку конкуренцію, усі роботи покровчан були відзначені. Більше того, учениця НВК №2 Софія Ульякова стала володарем Гран-прі конкурсу (наставник Юлія Башкірова).

«Чорні крила біди»: діти з Покрова перемогли у Всеукраїнському конкурсі малюнку!

«Чорні крила біди»: діти з Покрова перемогли у Всеукраїнському конкурсі малюнку!

«Чорні крила біди»: діти з Покрова перемогли у Всеукраїнському конкурсі малюнку!

Боксери з Покрова завоювали золото на Чемпіонаті світу у Тайланді

Дитяча поліклініка Покрова отримала нову апаратуру: цифрові стетоскопи, деструктори тощо (фото)

У Нікополі вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС (фото)

Запис «Чорні крила біди»: діти з Покрова перемогли у Всеукраїнському конкурсі малюнку! спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1