Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Мешканка Покрова, яка зникла 29 грудня, знайшлася

Катерина Андрус

Жительница Покрова

Мешканка Покрова Валентина Таран, яка зникла 29 грудня минулого року, знайшлася. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на місцевий паблік Орджосити.

Повідомляється, що з Валентиною Таран все добре – вона жива і здорова. Всім, хто допомагав у пошуках, поширюючи інформацію, говорять велике спасибі.

Нагадаємо, Валентина Таран, яка працює продавцем у покровському магазині «Ермолино», пішла з дому 29 грудня і до 3 січня про її місцезнаходження нічого не було відомо. Жінку шукали рідні і поліція.

У Покриві пропала жінка. Рідні просять допомоги у пошуках!

Мешканка Нікополя створила шахрайську угруповання, яка обдурила громадян на півмільйона гривень (відео)

У Покриві шахрайка дає тисячу і обманює – яка схема

Запис Мешканка Покрова, яка зникла 29 грудня, знайшлася спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1