Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі врятували собаку, яка просиділа в глибокій ямі три дні

Катерина Андрус

В Никополе спасли собаку, которая просидела в глубокой яме три дня

Сьогодні, 6 січня, рано вранці в Нікополі врятували собаку, яка провалилася в глибоку яму і просиділа в ній три дні. Клич про допомогу тварині кинула Марина Мартиненко. Вона опублікувала пост у Фейсбуці. І знайшлися небайдужі.

Собачка провалилася в яму у дворі по вулиці Дружби, 4. Тварина плакала, люди чули це і намагалися допомогти, але, за їх словами, на руки собака не йшла і кусалася. У яму їй кидали їжу.

У Нікополі врятували собаку, яка просиділа в глибокій ямі три дні

У Нікополі врятували собаку, яка просиділа в глибокій ямі три дні

А сьогодні на допомогу прийшов Олександр Дунаєв та звільнив бідолаху з капкана. «Я дістав», – написав він у коментарях під постом рано вранці. За що йому величезне спасибі!

На жаль, у дворах Нікополя багато таких ям-пасток – занедбаних погребів. Провалитися може хто-завгодно, і наслідки можуть бути дуже сумними.

В Никополе спасли собаку, которая просидела в глубокой яме три дня

Фото собаки в статті – ілюстративне, з відкритих джерел

У Нікополі кіт сидить на дереві кілька діб – до цього його вже рятували

У Дніпрі патрульні врятували песика, у якого обледеніли лапи

У Нікополі волонтери врятували 277 собак і для 136 знайшли дім у минулому році

Запис У Нікополі врятували собаку, яка просиділа в глибокій ямі три дні спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1