Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Нікополь придбає електроенергії на 3,2 млн. для КП «Спорт для всіх»

Катерина Андрус

Никополь купит электроэнергии

Нікополь придбає електроенергії на 3 200 005 гривень для комунального підприємства «Нікопольський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Про це Nikopolnews дізнався на сайті державних закупівель Прозоро, де розміщено відповідний тендер.

Тендер на Прозорро з’явився 6 січня 2022 року. Аукціон розпочнеться 24 січня 2022 року. За 3 200 005 гривень хочуть закупити 524 591 кіловат-годину електроенергії. Тобто вартість одного кіловата вийде приблизно 6,09 грн.

Замовником виступає комунальне підприємство «Нікопольський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Нікопольської міської ради, зареєстроване, згідно з даними youcontrol .com.ua, 4 січня 2022 року (директор Синіцина Тетяна Миколаївна).

У тендерній документації зазначено, що термін постачання електроенергії – з 1 лютого до 31 грудня 2022 року. Також у документах є перелік об’єктів, яким має постачатися електроенергія. Це:

  • Клуб ‘Темп’ – вулиця Княжа, 82.
  • Клуб «Атлет» – вулиця Княжа, 101.
  • Клуб «Юність» – вулиця Трубченка, 96.
  • Клуб «Барвінок» – вулиця Першотравнева, 3.
  • Бухгалтерія – вулиця Першотравнева, 3.
  • Об’єкт по вулиці Херсонській, 72 (як відомо, басейн, що будується, знаходиться по вулиці Херсонській і належить до КП «Спорт для всіх»).

Після 24 січня, якщо не виникне проблем, і торги відбудуться, стане відомо, хто претендував на отримання підряду та хто врешті продасть електроенергію Нікополю.

Нікополь придбає електроенергії на 3,2 млн. для КП «Спорт для всіх»

Нікополь придбає електроенергії на 3,2 млн. для КП «Спорт для всіх» – скрін з сайту Прозоро

Басейн у Нікополі: які школи його відвідають першими і коли

Нікопольський район найбільше постраждав від негоди: ДТЕК залучав важку техніку, щоб ремонтувати мережі

У Нікополі побудують сквер за 6 мільйонів

Запис Нікополь придбає електроенергії на 3,2 млн. для КП «Спорт для всіх» спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1