Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Покрові бригада «швидкої» прийняла позашпитальні пологи – народилася дівчинка

Катерина Андрус

В Покрове бригада «скорой» приняла внегоспитальные роды – родилась девочка

У Покрові бригада «швидкої» прийняла на свята пологи у жінки, яка не встигла дістатися пологового будинку, який, як відомо, знаходить у Нікополі. Про нетиповий випадок розповів директор Дніпропетровського центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Радій Шевченко, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на МОСТ-Дніпро.

Повідомляється, що в результаті третіх пологів мешканка Покрова з допомогою медиків «швидкої» народила дівчинку.

І ще два подібні випадки сталися на свята у Дніпропетровській області. У Магдалинівському районі народилася здорова дівчинка. У Межівському районі в кареті швидкої допомоги народилася здорова дівчинка, яка разом з мамою була госпіталізована лікарні.

Як працювали медики «швидкої» на Дніпропетровщині під час свят

У Покрові бригада «швидкої» прийняла позашпитальні пологи – народилася дівчинка

За словами Радія Шевченка, було в цей період також дві успішні реанімації. Разом з новим роком двоє людей будуть святкувати свій другий день народження. 2 січня і 3 січня у Дніпрі та Кривому Розі бригади медиків подарували життя чоловікам 68 років та 64 років відповідно.

А от інша статистика зовсім не радісна.

Виклики до дітей в період новорічних свят склали 11,2% – 2 148 від загального числа. З них дітей до року – 250.

Екстрена медична допомога надана 334 пацієнтам з симптомами гострого порушення мозкового кровообігу, 114 хворих з інфарктом міокарда. Серед тих, кому була надана допомога й 46 потерпілих внаслідок ДТП, що практично у півтора рази менше ніж за аналогічний період у 2020-2021 рр. Також було 402 пацієнта з підозрою на Covid-19».

Директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф додав, що протягом 11 діб, було 12 виїздів з приводу замінування, усі вони виявилися хибними.

Не обійшлося й без постраждалих від використання піротехнічних забавок. Радій Шевченко зауважив: якщо у новорічні свята було зафіксовано 7 таких викликів, то за різдвяний період додалося лише 3 випадки.

«На щастя, тяжких та летальних випадків не було. Найгіршим наслідком була ампутація одного пальця. А решта пацієнтів залишилися з опіками та подряпинами », – сказав директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

З року в рік бригади екстреної медичної допомоги продовжують фіксувати й випадки переохолодження. Цей рік не став виключенням.

«В результаті переохолодження ми приїздили до 45 осіб (у минулому році 16). Можливо зима більш холодна, чи люди почали вести себе більш недбало », – припускає Радій Шевченко.

Однак, летальних наслідків в період різдвяних свят з приводу переохолодження не було.

Не обійшлися святкові будні працівників екстреної медичної допомоги й без фіксації випадків алкогольної та наркотичної інтоксикації. В тому числі, і у дітей.

«За одинадцять днів ми виїздили 1 734 рази до осіб, що знаходилися у стані алкогольного сп’яніння. Це дуже велика кількість, практично 174 виклики на добу, що складає 10-12% загальних викликів наших бригад. На жаль, серед них й 52 дитини», – повідомив Радій Шевченко.

За одинадцять днів 52 виїзди бригади швидкої здійснили на пожежі та на 15 кримінальних випадків.

У Нікополі першою у новому році народилася дівчинка Лукія

Біля Нікополя жінку із надмірною вагою транспортували до карети «швидкої» рятувальники

У Нікополі 12-річна дівчинка віддала своє волосся і 1000 гривень для хворих дітей

Запис У Покрові бригада «швидкої» прийняла позашпитальні пологи – народилася дівчинка спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1