Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Без ніг і пальців рук: мешканцю Покрова “усім миром” зібрали на електровізок!

Катерина Андрус

Без ног и пальцев рук: жителю Покрова всем миром собрали на электронную инвалидную коляску

Мешканцю Покрова Олександру Бадову, який внаслідок тяжкої хвороби залишився без ніг і пальців рук, зібрали на електровізок! Гарною новиною поділився місцевий волонтер і благодійник Віктор Суков, повідомляє Nikopolnews.

Потрібну суму (а це понад 30 тисяч гривень) вдалося зібрати лише за місяць. Перше повідомлення з проханням про допомогу Олександру з’явилося 5 грудня, а вчора, 11 січня, Віктор Суков відзвітував: коляска прибула. Збирали, як то кажуть, «з миру по нитці». Небайдужі люди жертвували посильні суми. І в підсумку змогли допомогти людині, що потрапила у велику біду.

Доброго дня шановні друзі! З величезною радістю хочу вам повідомити, що завдяки вашим добрим і милосердним сердцям Олександр Бадів вже може комфортно пересуватися, не відчуваючи фізичного болю! Вчора на Новій пошті був отриманий дуже цінний і життєво необхідний для нього вантаж. Сьогодні добрі сусіди допомогли зібрати коляску, велике їм спасибі! І ось найсвіжіші фото щасливого Олександра! Завдяки вам, друзі, життя цієї людини стало світлішим і радіснішим! Дякую друзі, що ви є! Спасибі, що вас, порядних, добрих, співчутливих людей, так багато! Завдяки таким, як ви і тримається наш такий непростий і складний СВІТ! Низький вам всім уклін і подяка! Всього вам найкращого! – написав Віктор Суков.

Мешканцю Покрова "усім миром" збирали на електронну інвалідну коляску 

Нагадаємо, працюючи на шкідливому виробництві, Олександр Бадов «придбав» захворювання крові. Через нього чоловікові ампутували спочатку одну ногу, потім другу Олександр пересувався на звичайній інвалідному візку, але, коли довелося ампутувати ще й кілька пальців на руках, це стало практично неможливо. А електровізок – вихід в даному випадку.

Мешканцю Покрова "усім миром" збирали на електровізок 

У покровчанина Олександра Бадова є сім’я – дружина і 12-річна дочка. Практично завжди тато з донькою на господарстві самі, так як мама на заробітках – намагається прогодувати родину.

Nikopolnews теж зі свого боку висловлює подяку всім, хто допоміг цій людині. Ми щиро радіємо за нього.

 width=

Без ніг і пальців рук: у Покрові триває збір на коляску для чоловіка з інвалідністю

Чи будуть в басейні в Нікополі пільги для дітей з інвалідністю – відповідь мера

У Нікополі благодійники передали підопічним різдвяні «кошика добра»

Запис Без ніг і пальців рук: мешканцю Покрова “усім миром” зібрали на електровізок! спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1