Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікопольському районі перевірили стан 186 сховищ

Катерина Андрус

В Никопольском районе проверили состояние 186 убежищ

У Нікопольському районі перевірили стан сховищ, протирадіаційних укриттів. За результатами перевірки було проведено нараду, передає Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську районну державну адміністрацію.

Голова Нікопольської райдержадміністрації Євген Євтушенко 12 січня провів нараду з питань ведення обліку захисних споруд цивільного захисту на території Нікопольського району, – йдеться у повідомленні.

Начальник відділу цивільного захисту Нікопольського районного управління ГУ ДСНС Ігор Ткач доповів, що на території району знаходяться 186 споруд цивільного захисту (сховища, протирадіаційні укриття). Більшість споруд за станом – обмежено готові. Також він зазначив, що є на території району балансоутримувачі даних споруд, які обмежують доступ працівників Нікопольського районного управління ГУ ДСНС для перевірки їх стану.

В ході наради розроблено план дій, щодо розв’язання проблемних питань та приведення зазначених споруд до відповідності утримання, згідно з Кодексом цивільного захисту України.

У Нікополі перевірили наливайку: враження учасника комісії (фото)

У Нікопольському районі громадянин знайшов міну

«Велике будівництво» у 2022 році: що збудують у Нікопольському районі

Запис У Нікопольському районі перевірили стан 186 сховищ спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1