Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі чоловік поцупив у «Варусі» ковбасу і шоколад – його судили

Катерина Андрус

В Никополе мужчина украл в «Варусе» колбасу и шоколад – его судили

У Нікополі чоловік поцупив у «Варусі» продукти і потрапив на лаву підсудних. Йому вже винесли вирок, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Єдиний реєстр судових рішень.

Інцидент стався 23 листопада 2021 року, а суд завершився в кінці грудня. На лаві підсудних опинився уродженець Горлівки Донецької області, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, офіційно не працює, одружений, має на утриманні сина 2005 року народження.

23 листопада він прийшов у магазин «Варус», що за адресою місто Нікополь, вулиця Шевченка, 223. Взяв з прилавка ковбасу «Салямі Парміджано» вагою 410 грам і вартістю 144,94 гривні, а також паличку ковбаси «Європейської» вагою 312 грамів та вартістю 152,09 гривень. Крім того, прихопив дві плитки шоколаду чорного «Cachet» вагою 300 грамів та вартістю 109,64 гривень. Все це склав собі в рюкзак і пройшов через касу, не заплативши. Завдавши таким чином шкоди магазину в розмірі 516 грн.

Вкраденими продуктами розпорядився на власний розсуд.

В Никополе мужчина украл в «Варусе» колбасу и шоколад – его судили

В Нікополі чоловік поцупив у «Варусі» ковбасу і шоколад – його судили: скрін з сайту 'Елиного реєстру судових рішень'

В Нікополі чоловік поцупив у «Варусі» ковбасу і шоколад – його судили: скрін з сайту ‘Елиного реєстру судових рішень’

А пізніше його особа була встановлена, і чоловіка притягнули до кримінальної відповідальності. Свою провину він визнав повністю і розкаявся. Завдані збитки «Варусу» відшкодував.

Суд засудив чоловіка до 80 годин громадських робіт.

У Нікополі злісного аліментника засудили до громадських робіт

У Нікополі працівника «пташки» судили за напад на газівника

Українці хочуть знайти багатодітну маму з Нікополя, яка вкрала в АТБ продукти

Запис У Нікополі чоловік поцупив у «Варусі» ковбасу і шоколад – його судили спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1