Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Півтора місяці в комі після COVID-19: мешканець Покрова просить допомоги для своєї мами

Катерина Андрус

Полтора месяца в коме после COVID-19: житель Покрова просит помощи для своей мамы

Мешканець Покрова Олександр Довгалюк просить допомоги небайдужих для своєї мами Наталії Федорівни Довгалюк. Жінка бореться з ускладненнями COVID-19.

Повідомлення з проханням про допомогу Олександр розмістив у місцевій групі у соціальній мережі Фейсбук, передає Nikopolnews.

За словами чоловіка, його мама перебуває в реанімації однієї з лікарень Чехії. З 29 грудня вона знаходиться в стані коми, і прогнози лікарів невтішні. В українки двостороння пневмонія з ускладненнями.

Чеська лікарня виставила рахунок на суму 615 300 гривень (512 768 чеських крон).

Ця сума непідйомна для нашої сім’ї, – пише Олександр.

І просить фінансової підтримки, а також молитв і максимального поширення цієї інформації.

Реквізити:

  • 4731 2196 4560 5050 (ПриватБанк) – Довгалюк Олександр.

 width=

Без ніг і пальців рук: жителю Покриву усім світом зібрали на електровізок!

Як у Нікополі отримати мобільну паліативну допомогу – куди звертатися

У Покриві пес заплутався у власній ланцюга – знадобилася допомога рятувальників

Запис Півтора місяці в комі після COVID-19: мешканець Покрова просить допомоги для своєї мами спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1