Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі комунальники готують пляж до Водохреща (фото)

Катерина Андрус

В Никополе коммунальщики готовят пляж к Крещению

У Нікополі комунальники готують міський пляж до проведення Водохреща – кришать лід, обслідують дно, встановлюють туалети. А мешканців просять дотримуватися правил безпеки під час ритуальних обрядів, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську міську раду.

Напередодні церковного свята Водохреща працівники Нікопольської міської комунальної «Аварійно-рятувальної служби» готують місця для проведення заходу на міському пляжі.

Один із них відбудеться на території рятувальної станції. Ще вчора тут біля берега стояв крихкий лід. Рятувальники його розбили та прибирали. Також вони перевірили дно і встановили огорожу для того, щоб на розчищене місце знову не потрапляв лід. Крім того, на локації встановили два біотуалети.

Друга локація – на міському пляжі (біля кафе «Маямі»). Водолази тут також обстежили дно біля берега, щоб впевнитися у відсутності гострих, ріжучих предметів та каміння. Два біотуалети на цій локації встановлять сьогодні ввечері.

19 січня, на час проведення Водохреща на міському пляжі, буде задіяний весь особовий склад комунального підприємства для безпеки всіх присутніх на святі.

Правила поведінки на Водохреща:

У зв’язку зі святкуванням Водохреща Господня, 19 січня, управління цивільного захисту облдержадміністрації звертається з застереженням бути вкрай обережними, перебуваючи поблизу водних об’єктів під час святкування:

  • Не виходьте без потреби на лід – якщо льодовий покрив і утвориться, то вірогідність, що він буде достатньо міцний, вкрай мала;
  • Не залишайте без нагляду дітей поблизу річки чи ставка;
  • Не вживайте алкогольні напої перед зануренням.
  • Дотримуйтесь елементарних правил безпеки поводження на воді, тривале перебування у річці призводить до переохолодження організму, в людини може виникнути судома, припиняється дихання, можлива втрата свідомості.
  • Обов’язково візьміть з собою теплий одяг, щоб мати змогу після купання обтертися насухо і переодягтись.

У Нікополі комунальники готують пляж до Водохреща

У Нікополі комунальники готують пляж до Водохреща

У Нікополі комунальники готують пляж до Водохреща

У Нікополі комунальники готують пляж до Водохреща

У Нікополі комунальники готують пляж до Водохреща

У Нікополі комунальники готують пляж до Водохреща

У Нікополі комунальники готують пляж до Водохреща

Не змиває гріхів: ПЦУ розкритикувала купання в ополонці на Водохреща

Нікополь і район: розклад Богослужінь та освячення води на Водохреща в храмах ПЦУ

Розклад Богослужінь у храмах Нікополя УПЦ (МП) на Водохреща

Запис У Нікополі комунальники готують пляж до Водохреща (фото) спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1