Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі на закритті головної ялинки виступить група з Дніпра

Катерина Андрус

В Никополе на закрытии главной елки выступит группа из Днепра

Сьогодні, 19 січня, у Нікополі на закритті головної новорічної ялинки міста виступить музична група з Дніпра, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську міську раду.

Усіх жителів та гостей міста сьогодні ввечері запрошують на Європейську площу, де на честь урочистого закриття головної новорічної ялинки відбудуться розважальні заходи.

У програмі:

  • 16:30 – казкова дитяча ігротека.
  • 17:00 – виступ музичного колективу з Дніпра.

В Никополе на закрытии главной елки выступит группа из Днепра

У Нікополі на закритті головної ялинки виступить група з Дніпра

Нагадаємо, новорічна ялинка у Нікополі була відкрита 19 грудня 2021 року. Протягом місяця біля неї щодня проходили різні заходи, грала музика, працювали кіоски з вуличною їжею, напоями і сувенірами, а також фотозони.

 width=

Якщо раптом ви ще не встигли побувати на святково прикрашеній Європейської площі і зробити гарні фото, то сьогодні – останній день, коли є така можливість.

Що відбувається біля головної ялинки Нікополя святковим вечором 25 грудня

В Нікополі біля головної ялинки показали новорічну виставу ‘Пригоди Буби і Сніговика Олафа’

В Нікополі відкрили головну новорічну ялинку (фото, відео)

Запис У Нікополі на закритті головної ялинки виступить група з Дніпра спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1