Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Витік газу в старій частині Нікополя: працюють газовики

Катерина Андрус

Утечка газа в старой части Никополя: работают газовщики

У старій частині Нікополя в середу стався витік газу, на місце події прибула «аварійка» і газівники. Про це Nikopolnews розповіли місцеві жителі.

За словами наших співрозмовників, витік газу станом на 15:30 вже ліквідовано, але газовики продовжують працювати поряд із будівлею колишнього кафе «Дніпро». Нагадаємо, ця будівля давно не експлуатується.

 width=

Місцеві жителі кажуть, що тут постійно «тусуються» сумнівні особистості та активно розбирають будівлю. Судячи з усього, вони ж поцупили і газову засувку, через що стався витік.

Люди також просять владу звернути увагу на залишки балкона, який ось-ось впаде – і не дай Бог кому-небудь на голову.

Витік газу в старій частині Нікополя: працюють газовики

Витік газу в старій частині Нікополя: працюють газовики

У Нікополі працівника «пташки» судили за напад на газівника

У Нікополі цілодобово працює пункт обігріву

У Нікополі стала мамою дівчина, яка втратила частину ноги в ДТП

Наш Телеграм

Запис Витік газу в старій частині Нікополя: працюють газовики спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1