Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Як у Нікополі відзначають Водохреща (фото)

Катерина Андрус

Освячення води, обрядові пірнання і дивні дії поліції: як у Нікополі відзначають Водохреща 19 січня, побачив Nikopolnews.

Традиційно сьогодні, у середу, 19 січня нікопольці зібралися на міському пляжі, аби взяти участь у заходах, присвячених святу Водохреща. Релігійні обряди з освячення води проводили дві православні церкви – ПЦУ і УПЦ (МП). Перша – біля рятувальної станції, друга – на пляжі біля «Майамі».

Зазначимо, що нашого кореспондента, який прибув на місце проведення заходів близько 12:00, здивували дії поліції, яка встановила знак обмеження руху на набережній і розвертала усі автомобілі, що спускалися з приватного сектору, направляючи їх в бік пляжу «Майамі», а рухатись у напрямі рятувальної станції правоохоронець забороняв – без пояснення причин (принаймні, нам причин не пояснили).

Проте, ми все одно дісталися місця дислокації української церкви і зробили невеликий фоторепортаж. Людей тут зібралось не дуже багато (можливо, не в останню чергу через дивні дії поліції). Священники на чолі із благочинним церков Нікополя і району ПЦУ ігуменом Меркурієм (Скороходом) провели Соборний чин великого освячення води, всі бажаючі могли набрати свяченої води і зануритись у водосховище.

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж, як у Нікополі відзначають Водохреща 19 січня 2022 року.

у Нікополі відзначають Водохреща

у Нікополі відзначають Водохреща

У Нікополі відзначають Водохреща – фотографи “полюють” на цікаві кадри

у Нікополі відзначають Водохреща

у Нікополі відзначають Водохреща

У Нікополі відзначають Водохреща – на фото ПЦУ і парафіяни української церкви

у Нікополі відзначають Водохреща

Раніше благочинний Меркурій повідомляв, що після богослужіння освячену Богоявленську (Хрещенську) воду можна буде набрати у храмі св. прав. Петра Калнишевського (вул. Богуна 5а, району ЦУМ) 19 січня протягом дня до 19:00, а також у наступні дні.

  • Храм на честь Покрова Божої Матері (вул. Пилипа Орлика, 2, район «Енергонагляд»);
  • Свято-Троїцький храм (вул. Володимира Ємця,23, за районною лікарнею);
  • Храм прп.Іоанна Дамаскіна (вул.Лапинська, 47А, навпроти ЛДЦ, район центрального ринку);
  • Храм на честь св.ап. Андрія Першозваного (с. Капулівка, вул.Ворошилова, 32).

Нікополь і район: розклад Богослужінь та освячення води на Водохреща в храмах ПЦУ

Розклад Богослужінь у храмах Нікополя УПЦ (МП) на Водохреще

У Нікополі комунальники готують пляж до Водохреща (фото)

Наш Телеграм

Запис Як у Нікополі відзначають Водохреща (фото) спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1