Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі 20 січня демонтують новорічну ялинку (фото)

Катерина Андрус

Час летить швидко – здавалося б, тільки вчора ми готувалися до зустрічі Нового року, а ось вже майже добігає кінця перший його місяць. Свята закінчилися, настали будні з їх метушнею і рутиною. У Нікополі 20 січня демонтують прикраси з Європейської площі, і без новорічної ялинки вона знову стане звичайно-сірою. Nikopolnews зробив кілька фото сьогодні в центрі міста.

Працюють комунальники з «МАД-1». Ялинку вже практично розібрали – залишився лише ‘скелет’. Демонтують і арт-об’єкти.

 width=

 width=

В Никополе 20 января демонтируют новогоднюю елку

У Нікополі 20 січня демонтують новорічну ялинку

 width=

В Никополе 20 января демонтируют новогоднюю елку

 width=

В цьому році нікопольцям дуже сподобалося, як прикрасили площу до Нового року. Багато хто говорить, що такої шикарної ялинки у нас не було ніколи. Щоб подивитися на неї в Нікополь навіть спеціально приїжджали гості з Покрова, Марганця та інших куточків району. Цілий місяць новорічна конструкція радувала наш погляд. Вечорами тут збиралося багато людей, щоб зробити фото, послухати музику, взяти участь у святкових заходах, які відбувалися майже щодня, покуштувати шашлику, зігрітися смачним глінтвейном.

Але все коли-небудь закінчується, і ось настав час прощатися…

Однак не варто з цього приводу сумувати. Адже не обов’язково свято має бути в календарі, щоб весело і приємно проводити час. Багато чого залежить від нас самих і від нашого настрою. При бажанні, можна влаштовувати собі маленьке свято кожен день. Якщо пам’ятати, що життя саме по собі – свято. Єдине і неповторне.

Прощальні фото, пісні і танці: у Нікополі закрили новорічну ялинку (фото)

В Нікополі біля головної ялинки показали новорічну виставу ‘Пригоди Буби і Сніговика Олафа’

У центрі Нікополя 7 січня проходить святкування Різдва

Запис У Нікополі 20 січня демонтують новорічну ялинку (фото) спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1