Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

На Дніпропетровщині стався землетрус 21 січня

Катерина Андрус

На Днепропетровщине произошло землетрясение 21 января

На Дніпропетровщині стався землетрус сьогодні, 21 січня, зранку. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Головний центр спеціального контролю.

Землетрус магнітудою 3,3 бали зафіксовано у Кривому Розі о 6 годині 17 хвилині 21 січня. За класифікацією землетрус відноситься до відчутних.

Джерело землетрусу знаходиться на території Дніпропетровської області в районі м. Кривий Ріг, на глибині 5 км (карта нижче). За класифікацією землетрус відноситься до відчутних, відчувається небагатьма людьми, які знаходяться всередині приміщення, під відкритим небом – тільки в сприятливих умовах. Коливання подібні зі струсом, утвореним легкою вантажівкою. Уважні спостерігачі помічають легкі коливання легких предметів, трохи більш сильніше – на верхніх поверхах, – йдеться у повідомленні Головного центру спеціального контролю.

Зазначається, що на території Дніпропетровської області найбільш потужні землетруси зареєстровано 29 липня 2017 року та 23 червня 2013 року з магнітудами 4,1 та 4,5 відповідно.

Якщо ви відчували землетрус, залиште повідомлення про ваші відчуття за посиланням https://gcsk.gov.ua/ya-vidchuv-zemletrus/. Це допоможе нам в уточненні енергетичних параметрів землетрусу, – звертаються у центрі до громадян.

На Дніпропетровщині стався землетрус: карта

У Нікополі 20 січня демонтують новорічну ялинку (фото)

На Дніпропетровщині пройшов «металевий дощ» (відео)

У Нікополі скликають сесію міськради на 28 січня: що розглянуть

Запис На Дніпропетровщині стався землетрус 21 січня спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1