Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі формують Молодіжну раду: хто може увійти до її складу

Катерина Андрус

В Никополе формируют Молодежный совет: кто может войти в его состав

У Нікополі формують Молодіжну раду і запрошують увійти до її складу бажаючих, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську міську раду.

Молоді міста надається можливість взяти безпосередню участь у формуванні політики з питань, що стосуються життєдіяльності саме цієї верстви населення. Це забезпечить створення передумов для особистісного зростання і успішної культурної та суспільно-політичної діяльності молоді, – зазначають у Нікопольській міській раді.

Склад Молодіжної ради формується на добровільній основі з громадян України віком від 14 до 35 років, що проживають в м. Нікополі і є представниками активної, учнівської, студентської молоді, представниками громадських, молодіжних організацій, підприємств, установ організацій різної форми власності міста. Кількісний склад Молодіжної ради становить не більше 25 осіб.

Поспіши, аби не прогавити шанс змінити своє рідне місто та власне життя! – закликають молодь.

  • Телефон для довідок: 095 199 67 57

У Нікополі формують батальйон тероборони: громадян запрошують на службу за контрактом

Нікопольська міськрада – серед порушників мовного законодавста: складено акт

До уваги внутрішньо переміщених осіб, що проживають у Нікополі!

Запис У Нікополі формують Молодіжну раду: хто може увійти до її складу спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1