Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі невідомі поцупили камеру відеоспостереження

Катерина Андрус

В Никополе неизвестные украли камеру видеонаблюдения

У Нікополі невідомі поцупили камеру відеоспостереження, що встановлена в рамках реалізації програми ”Нікополь – прозоре місто” і знаходилася в районі дамби Каховського водосховища. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Нікопольську міську раду.

Крадіжка сталася 24 січня близько 03.45 годин.

Про даний факт повідомлено місцевому підрозділу Національної поліції, триває слідство.

У Нікополі невідомі поцупили камеру відеоспостереження, що встановлена в рамках реалізації програми ''Нікополь - прозоре місто"

У Нікополі невідомі поцупили камеру відеоспостереження, що встановлена в рамках реалізації програми ”Нікополь – прозоре місто”

Закликаємо мешканців міста бути не байдужими до фактів пошкодження чи крадіжок комунального майна, у разі наявності інформації про такі факти одразу звертайтеся за телефоном 102. Також щодо таких фактів можна звернутись до чергового міськвиконкому – 0 800 504 105 – цілодобово, – звертається до мешканців міська влада.

У Нікополі оприлюднили фото людей, які смітили на Херсонській: встановлюються їх особи

Били старенького по голові і душили рушником: жорстоке вбивство у Покрові

На Запоріжжі затримали 30-річного злочинця із Нікополя

Запис У Нікополі невідомі поцупили камеру відеоспостереження спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1