Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Мешканці Нікополя заборгували 23 млн за газ – на боржників чекають санкції

Катерина Андрус

Жители Никополя задолжали 23 млн за газ – должников ждут санкции

Мешканці Нікополя заборгували величезну суму за газ. На боржників чекають санкції. Про це повідомили в прес-службі «Дніпропетровськгаз збуту» – компанії, яка обслуговує більшість нікопольців та жителів регіону, передає Nikopolnews.

На сьогоднішній день на Дніпропетровщині близько 39% абонентів не платять вчасно за газ, – зазначають у прес-службі. Загальна сума боргу області перевищила 617 мільйонів гривень.

Найбільші суми заборгували у Дніпрі – 142 мільйони, Кривий Ріг – 72 мільйони та Кам’янське – 56 мільйонів.

За ними слідують:

  • Нікополь – понад 23 мільйони;
  • Новомосковськ – майже 13 мільйонів;
  • Марганець – понад 10 мільйонів;
  • Павлоград – 10 мільйонів;
  • Покров – понад 6 мільйонів;
  • Жовті Води – майже 4 мільйони.

У прес-службі «Дніпропетровськоблгаз збуту» нагадали, що заборона на відключення населення через борги діє лише в регіонах з «червоним» рівнем епідеміологічної небезпеки або протягом 30 днів після її скасування.

Тому нічого не заважає постачальникам відключати боржників у Дніпропетровській області.

У ‘Дніпропетровськгаз збут’ повідомили, що до тих, хто ігнорує оплату комунальних платежів, чекають санкції. При цьому вони пропонують варіант вирішення проблеми.

Якщо клієнт не має фінансової можливості погасити борг, то йому необхідно укласти договір про реструктуризацію (кожен договір укладається з клієнтом індивідуально). Минулого року такою можливістю скористалося понад 450 домогосподарств.

У Нікополі чоловік заборгував своєму синові 128 тисяч гривень

Жителі Нікополя можуть звернутися онлайн до лікарів Дніпропетровської обласної дитячої лікарні

30-річний житель Нікополя нападав на жінок у Запоріжжі – серійного грабіжника затримано

Запис Мешканці Нікополя заборгували 23 млн за газ – на боржників чекають санкції спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1