Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Новий супермаркет THRASH відкрився у Нікополі

Катерина Андрус

Новый супермаркет THRASH открылся в Никополе

Новий супермаркет THRASH відкрився у Нікополі сьогодні, 28 січня, об 11:00. Nikopolnews побував на відкритті, ми зробили трохи фото та відео. Магазин знаходиться за адресою вул. Шевченка, 69/1 (у старій частині).

Нагадаємо, будівля довгий час простоювала, і ось тепер у неї спробують вдихнути нове життя. Супермаркет Маркет Super THRASH! ТРАШ! (так офіційно звучить назва) позиціонує себе як магазин формату супер цін на товари №1. Чи так це, прийшли сьогодні перевірити багато нікопольчан – здебільшого пенсіонери, і це не дивно, адже п’ятниця – робочий день.

width=

width=

THRASH – це продуктовий супермаркет. Приміщення, де він знаходиться, невелике (хто бував у «Фуршеті», той пам’ятає). Тому величезної різноманітності товарів тут немає. Але всі основні позиції присутні: хліб, овочі, фрукти, м’ясо, риба, ковбаси, морепродукти, соуси, кондитерка, молоко, яйця, олія, заморозка, алкоголь, безалкогольні напої, їжа для тварин тощо. Є побутова хімія, невеликий вибір товарів для дому та іграшок.

width=

Щодо цін, то вони приблизно такі ж, як в інших Нікопольських супермаркетах – щось трохи дешевше, щось трохи дорожче. Сьогодні, наприклад, була дешева гречка, яку швидко розібрали. За цінами THRASH можна порівняти з АТБ.

Є «фішка» – при покупці деяких товарів у певній кількості (наприклад, 6 штук) ціна на одиницю знижується вдвічі. До речі, через цю пропозицію THRASH сьогодні у багатьох покупців сталися конфузи та стрес – люди масово виходили з магазину з незадоволеними обличчами та репліками обурення. А справа у тому, що на цінниках товарів у рамках спецпропозиції вказано дві ціни – для оптового та роздрібного продажу. А покупці, не розібравшись, брали продукти по одній штуці, думаючи, що зможуть купити їх дешевше вдвічі. Коли касі з’ясовували вартість, повертали товар.

width=

width=
І навіть вручені на честь урочистого відкриття жовті кульки та невеликі презенти у вигляді тапочок, солодощів та соку не всім могли покращити зіпсований настрій.
width=
Нам же загалом THRASH сподобався. Нормальний супермаркет, де мешканці спального району можуть купити все необхідне. Тим, хто живе в старій частині, не потрібно підніматися вище – в АТБ. Плюс, у THRASH є деякі товари, які в АТБ відсутні. Так що варто зазирнути. Та й взагалі, радісно, ​​коли у Нікополі відкривається щось нове. Значить, місто живе.

У магазині на касі можна зняти готівку без комісії (до 500 грн.). Також тут пропонують свіжу випічку та каву. Щоп’ятниці – акції на 150 позицій алкоголю.width=

Торгова марка продуктових супермаркетів Маркет Super THRASH! ТРАШ була заснована в 2016 році, вона належить компанії Fozzy Group (яка також володіє мережами «Сільпо», «Фора», Le Silpo). Перші 2 магазини мережі були відкриті у Харкові. Починала мережа як жорсткий дискаунтер, проте змінила формат.

«Обмежений асортимент дешевих продуктів не приносив жодної додаткової цінності покупцям. Тому у 2019 році ми розширили асортименти, залишивши ціни низькими. Також почали відкривати магазини у новій концепції — стилі лофт», — повідомляли у прес-службі Fozzy Group із посиланням на СЕО “Thrash! Траш” Артема Безкоровайного.

У «Thrash! Траш» вирішили наголосити на товарах українського виробництва та на власному імпорті.
Зараз в Україні вже понад 80 торгових точок Маркет Super THRASH! ТРАШ у різних регіонах.

Більше фото і відео з відкриття THRASH від Nikopolnews – нижче:

Новый супермаркет THRASH открылся в Никополе

Новый супермаркет THRASH открылся в Никополе

Новый супермаркет THRASH открылся в Никополе

Новый супермаркет THRASH открылся в Никополе

Яйця по 37

Новый супермаркет THRASH открылся в Никополе

Новый супермаркет THRASH открылся в Никополе

Новый супермаркет THRASH открылся в Никополе

Новый супермаркет THRASH открылся в Никополе

Новий супермаркет THRASH відкрився у Нікополі: відео

Акції в «Пюре» у Нікополі до 1 лютого

Акції в АТБ з 26 січня до 1 лютого у Нікополі

Акції в АТБ Нікополя з 27 січня до 2 лютого “7 днів”

Запис Новий супермаркет THRASH відкрився у Нікополі спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1