Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

ПЛР-тест для… саней: олімпієць Владислав Гераскевич розповів про несподівану вимогу китайців

Катерина Андрус

ПЦР-тест для… саней: олимпиец Владислав Гераскевич рассказал о неожиданном требовании китайце

Вихованець нікопольського спортивного клубу «Електрометалург», який прибув до Пекіну, аби взяти участь у зимовій Олімпіаді, скелетоніст Владислав Гераскевич розповів про несподівану вимогу китайців, передає Nikopolnews.

За словами Владислава, китайська сторона вимагає сплатити величезну суму грошей за проведення ПЛР-тестування для боб-саней та усіх речей, які знаходяться у контейнері.

Як ви думаєте, звідки будуть брати мазок? – пожартував спортсмен.

Владислав Гераскевич розповів про несподівану вимогу китайців

Владислав Гераскевич розповів про несподівану вимогу китайців

Мабуть, не менше учасника Олімпіади та його команди хвилює питання, де брати гроші на тестування.

У коментарях до допису Владислава Гераскевича підписники жартують:

  • Вакцинувати сани треба ж було, хто ж їде без вакцини.
  • З «анусу» саней… Тільки нехай його визначать за науковими висновками.
  • Можливо, ви написали в декларації слово Боб (з великої букви?). І вони подумали, що це член команди?
  • Головне, щоб не просверлили для цього отвори в носовій частині боба, – пишуть вони.

А Yevgeniya Lyakh у своєму коментарі зазначила, що для Китаю це – давно звичайна практика.

Від людини, що живе в Китаї, чула що там це звичайна практика – тестувати різні поверхні на вірус як в самому Китаї, так і багаж пассажирів, упаковку експортованих товарів тощо. І після того, як на початку січня вони таки знаходили вірус на таких поверхнях – вони ще посилили вимоги. Це камінчик в бік тих з нашої команди, хто організовував поїздку та первезення – це не нові забаганки китайців, вони вже були. Якщо відповідальні особи про можливість такого не знали – це їх некомпетентність, – написала вона.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Владислав Гераскевич вже давно вимушений тренуватися за кордоном, адже на Батьківщині необхідні умови відсутні. Він вже брав участь у Олімпійських іграх, де виступив досить успішно, як для дебютанта. У цьому році український спортсмен знову отримав ліцензію на участь у змаганнях. Побажаємо йому успіху!

Вихованець нікопольського СК «Електрометалург» Владислав Гераскевич виступить на Зимовій Олімпіаді в Китаї

Скільки у Нікополі витратять на спорт і басейн у 2022 році

Чи будуть у басейні в Нікополі пільги для дітей з інвалідністю – відповідь мера

Запис ПЛР-тест для… саней: олімпієць Владислав Гераскевич розповів про несподівану вимогу китайців спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1