Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Працівник підприємства у Нікополі отримав тяжкі травми: потрібні донори крові

Катерина Андрус

предприятия в Никополе

Працівник підприємства у Нікополі отримав тяжкі травми внаслідок нещасного випадку. Потрібні донори крові. До небайдужих звертаються на станції переливання крові, повідомляє Nikopolnews.

Зазначається, що травмований працівник потребував значного переливання крові. Завдяки керівництву підприємства було оперативно організовано здачу крові від 38 донорів для допомоги своєму робітнику.

Зараз постраждалого переведено у лікувальний заклад м. Дніпра, куди ж сьогодні було передано компоненти крові на його лікування, які здали для нього його колеги.

Також на станції переливання нагадують, що днем раніше для постраждалих під час стрілянини у Дніпрі військовослужбовців було передано 61 дозу компонентів крові.

Тому на сьогодні запаси крові є дуже низькими.

Запрошуємо небайдужих містян стати донором та поповнити банк крові. Будемо вдячні за поповнення будь-якою групою крові, – звертаються до громадян.

Важлива інформація для донорів:

  • Донорів реєструють з понеділка по п’ятницю з 8 до 12. Вихідні: субота, неділя.
  • Адреса: пр. Трубників 56, корпус 2
  • При собі мати паспорт та ідентифікаційний код. Власникам ID карти обов’язково мати при собі довідку про реєстрацію місця прописки.
  • Телефон для довідок: 095 034 2268

У Нікополі терміново потрібні донори крові

Нікополь передасть кров для постраждалих у Дніпрі під час стрілянини: терміново потрібні донори!

121 нещасний випадок на виробництві, з них 5 смертельних зафіксовано у Нікопольському регіоні за рік

Запис Працівник підприємства у Нікополі отримав тяжкі травми: потрібні донори крові спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1