Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі виявили наливайку: власнику загрожують штраф і кримінальна відповідальність (фото)

Катерина Андрус

В Никополе выявили наливайку

У Нікополі виявили наливайку. Власника буде притягнуто до відповідальності. Про це повідомила пресслужба Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

Тема закриття «наливаєк» у Нікополі ще не закрита, – зазначають у пресслужбі.

В ході перевірок Муніципальною вартою дотримання правил благоустрою, співробітниками було звернено увагу на куток споживача у одному з магазинів на вулиці Барнаульській. В даному закладі здійснюється продаж алкоголю на розлив.

У Нікополі виявили наливайку: власнику загрожують штраф і кримінальна відповідальність (фото)

Представники комісії міської ради по боротьбі з несанкціонованою торгівлею алкоголем та співробітники відділу поліції при ознайомленні з ліцензією не виявили її у реєстрі діючих ліцензій на продаж алкоголю. Власник даного закладу на зв’язок не вийшов. На місце викликали слідчо-оперативну групу.

У Нікополі виявили наливайку: власнику загрожують штраф і кримінальна відповідальність (фото)

За несанкціонований продаж алкоголю власнику закладу загрожує штраф у розмірі від 17000 до 34000 грн. А за підробну ліцензію на продаж алкоголю передбачена кримінальна відповідальність.

У Нікополі виявили наливайку. термінал не працює

Нині поліція займається справою по даному факту.

У Нікополі виявили наливайку

У Нікополі оприлюднили фото людей, які смітили на Херсонській: встановлюються їх особи

У Марганці борються з наливайками: штрафують і вилучають товар

На стихійний ринок по вулиці Усова у Нікополі надійшла скарга – мер відповів

Запис У Нікополі виявили наливайку: власнику загрожують штраф і кримінальна відповідальність (фото) спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1