19.05.2022

Никополь

Свежие новости

Школярі з Капулівки виготовили лежаки для вихованців Нікопольського притулку для собак

Катерина Андрус

Школьники из Капуловки изготовили лежаки для питомцев Никопольского приюта для собак

У наш складний час Нікопольському притулку для тварин «Шанс на життя» доводиться дуже нелегко. Собак у притулку багато, і мало не щодня з’являються нові – найчастіше хворі, старі, травмовані. На лікування та харчування тварин витрачаються величезні суми, які жертвують небайдужі. Як же радісно, ​​коли на допомогу братам нашим меншим приходять діти! Волонтер Олена Омельченко, яка займається притулком, періодично повідомляє про благодійні акції для тварин у школах міста та району. Днями вона розповіла, що школярі з Капулівки власноруч виготовили лежачки для вихованців притулку.

У гостях у нас побувала Капулівська школа. З подарунками, виготовленими власноруч!!! Дітки пошили для хвостатих лежачки! Приймав подарунки Директор Бім, – написала Олена Омельченко, передає Nikopolnews.

Школярі з Капулівки виготовили лежаки для вихованців Нікопольського притулку для собак

Школярі з Капулівки

А незадовго до цього у Нікопольській школі №9 пройшла масштабна акція «Допоможи другу». В результаті було зібрано стільки теплих речей, кормів та ліків, що подарунки просто не вміщувалися в машину!

Безмежно вдячна діткам за доброту та людяність, бажання допомогти хвостатим друзям! І звичайно їхнім батькам та викладачам школи! Низький уклін вам усім! – написала Олена Омельченко.

Тепер собачкам буде комфортніше і затишніше зимувати у притулку. А на серці у волонтерів і всіх, кого хвилює доля безпритульних тварин, стає тепло від таких вчинків дітей. Адже це говорить про те, що у них чуйна душа, і вони ростуть справжніми людьми!

У Нікополі школярі передали гостинці вихованцям притулку для тварин

Притулок для собак у Нікополі залишиться без кашеварів: тварин переведуть на сухий корм Потрібна допомога!

У Нікополі волонтери врятували 277 собак і для 136 знайшли дім у минулому році

У Нікополі школярі створили креативні сумки-шопер і передали їх на благодійність

Запис Школярі з Капулівки виготовили лежаки для вихованців Нікопольського притулку для собак спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.