Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Десятикласниця з Марганця увійшла до 20-ки найкращих хіміків України

Десятикласниця з Марганця увійшла в 20-ку найкращих хіміків України

Десятикласниця з Марганця Марія Косова стала володаркою “срібла” на всеукраїнському турнірі юних біологів “NEOBIO”і увійшла до двадцятки кращих хіміків України, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпро вечірній.

Про перемогу дівчини розповіла методист обласного еколого-натуралістичного центру Тетяна Кондратьєва.

– Маша стала не тільки однією з переможниць турніру юних біологів, а й увійшла до двадцятки кращих юних хіміків України. Дійсно талановита дівчина, – зазначила Тетяна Кондратьєва.

Сама 15-річна дослідниця, учениця спеціалізованої школи №2, розповіла журналістам, що приділяє однакову увагу і хімії, і біології, а з майбутнім вузом поки не визначилася.

– Мені подобається займатися генетикою, вивчати і досліджувати властивості ДНК. Але також займаюся органічною хімією, вивчаю, що відбувається на молекулярному рівні. Поки не визначилася куди буду вступати. Можливо, в національний університет імені Шевченка, а можливо, в медичний вуз, щоб займатися медичною генетикою, – сказала Марія Коссова.

Робота фотографа з Нікополя увійшла до книги “Незалежні. Історія сучасної України у світлинах кращих документалістів”

Нікополь увійшов до п’ятірки кращих серед 86 громад області

У Нікополі пройшов Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат до 17 років (фото)

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1