26.05.2022

Никополь

Свежие новости

У Покрові виступив співак з Іспанії

В Покрове выступил певец из Испании

У Покрові виступив талановитий співак, який прибув до міста з далекої Іспанії. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на пресслужбу міського голови Покрова. Концерт напередодні Дня святого Валентина відбувся у коворкінговому центрі.

Тут лунала не тільки іспанська, а і українська пісня, адже Володимир Бородін – українець, який народився на Івано-Франківщині, деякий час жив у місті Покров (тоді Орджонікідзе), а потім перебрався до сонячної Іспанії, де мешкає вже понад 20 років. Але подумки і душею – на Батьківщині.

У Покрові виступив співак з Іспанії

Творчий вечір Володимира Бородіна організували відділ культури виконкому спільно з депутатом райради Людмилою Кухтіною.

Володимир Бородін поділився з слухачами сокровенним. А для нього це – музика Карпат, степів Подніпров’я. Він народився у місті Калуш. Свого часу доля привела його до міста гірників і через десятиліття – до сонячної Іспанії.

Завжди українська пісня була поряд, у найскладніші періоди життя і у хвилини щастя, – пишуть у пресслужбі міського голови Покрова.

Сьогодні вона лунає у його виконанні і у Валенсії, де Володимир, у складі української діаспори, зберігає національну культуру. У нечасті приїзди до Покрова не втрачає можливості подарувати свою творчість. Покровчани добре пам’ятають його неперевершене виконання на «Покров має таланти», вечорі романсу та інших міських заходах.

Напередодні дня закоханих він теж співав свої найулюбленіші пісні, даруючи їх своїм землякам та рідним. Творчий колектив публічної бібліотеки створив особливу атмосферу. У залі коворкінгового центру сиділи син Юрій та онук Михайло, близькі друзі і містяни, хто вже знайомий з його творчістю.

Лунали українські ліричні пісні, щемливі та зворушливі, і мелодії іспанської землі. З кожною піснею пов’язана своя історія.

Творчий вечір пролетів, мов мить, присутні дякували музиканту за хвилини справжньої мистецької насолоди і за любов до своєї землі, – зазначають у пресслужбі.

У Покрові діти зняли фільм, який переміг у обласному конкурсі

Як виглядає засніжений центральний парк у Покрові (фото)

У музеї Нікополя провели екскурсію до Дня Соборності (фото)