Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Вокалістка з Нікополя «порвала» зал і розвернула всі 4 крісла журі на «Голосі країни» – ВІДЕО

Вокалистка из Никополя «порвала» зал и развернула все 4 кресла жюри на «Голосі країни» - ВИДЕО

Вокалістка з Нікополя, 22-річна Валерія Бутурліна феєрично виступила на «Голосі країни». Її чарівний голос пролунав у вечірньому ефірі 20 лютого. Валерія “порвала” зал своїм виступом і розвернула всі чотири крісла зіркових тренерів, повідомляє Nikopolnews.

Нікопольчанка виконала пісню “All By Myself ” Селін Діон і отримала масу компліментів від усіх членів журі: Святослава Вакарчука, Потапа, Надії Дорофєєвої та Ольги Полякової. Кожен з тренерів хотів взяти Валерію в свою команду, але вона обрала Ольгу Полякову.

Вокалістка з Нікополя «порвала» зал і розвернула всі 4 крісла журі на «Голосі країни» - ВІДЕО

Про Валерію Бутурліну відомо, що вона випускниця нікопольської зразкової вокальної студії «РінСен» (керівник Ірина Ковальська). Зараз дівчина вже сама викладає вокал. Серед її учнів як діти, так і дорослі. Деякі з них приїхали з Валерією на “Голос”, аби підтримати свого педагога.

Вокалістка з Нікополя Валерія Бутурліна, “All By Myself”, вибір наосліп, Голос країни-12 – Відео

Де в Нікополі можна політати в прямому сенсі цього слова

Уродженка Нікополя створила музичний гурт Chornitsa в Ізраїлі (відео)

Нікопольці привезли 4 Гран-прі з міжнародного фестивалю!

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1