Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Нікопольцям пояснили, як проїжджати блокпости

Нікопольцям пояснили, як проїжджати блокпости

На території регіону силами територіальної оборони встановлено блокпости. Нікопольцям і мешканцям регіону пояснили, як правильно їх проїжджати. Роз’яснення надав голова Нікопольської РДА і відповідної військової адміністрації Євген Євтушенко, передає Nikopolnews.

Перше – зупинятися перед блокпостами не потрібно. Під’їжджайте спокійно, документи (паспорт, водійське) приготуйте завчасно.

Якщо вас зупинили, спокійно, без різких рухів надайте документи для огляду, намагайтесь не засовувати руки до карманів, не відкривайте бардачок.

Не провокуйте перевіряючих, будьте ввічливі, не знімайте на мобільний телефон, не направляйте ліхтар на обличчя перевіряючих. За вимогою надайте можливість оглянути салон авто та багажник.

Це важливо для вашої безпеки, – резюмував Євген Євтушенко.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1