Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Бізнесмен з Дніпра Дмитро Дубілет запустив ініціативу тотальної ізоляції росії

Бізнесмен з Дніпра Дмитро Дубілет запустив ініціативу тотальної ізоляції росії

Відомий бізнесмен з Дніпра Дмитро Дубілет запустив ініціативу тотальної ізоляції росії. Про наміри і методи їх реалізації Дубілет розповів на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Nikopolnews.

За його словами, мета полягає в тому, щоб домогтись від керівників корпорацій по всьому світу відмови від будь-якого бізнесу з росією — жодного експорту, жодного імпорту, жодного виробництва на її території.

Бізнес з росією має стати таким само токсичним, як, скажімо, використання дитячої праці, – навів порівняння Дубілет.

Він звернув увагу на те, що тиск на іноземні компанії зараз чиниться з усіх боків.

Всі бачать системну роботу Мінцифри з ізоляції рф від провідних сервісів. Через офіційні канали працюють міністерства економіки, інфраструктури та інші. Величезну роботу роблять українці з fashion-індустрії (бачили, скіліьки брендів вже пішли звідти?). Також ми об’єднали зусилля з ініціативою boycottrussia, – повідомив Дмитро Дубілет.

Останні кілька днів багато компаній оголосили про призупинення бізнесу з рф. Ці новини тішать, проте розслаблятися не можна. По-перше, цих компаній все ще замало. По-друге, багато хто явно намагається всидіти на двох стільцях. По-третє, здебільшого ці компанії з індустрій B2C, проте, щоб дійсно зупинити економіку країни-агресора, свій бізнес там має припинити не лише умовна Coca Cola, але й, прикладом, виробники обладнання для буріння або постачальники електронних компонентів, – сказав бізнесмен.

Він стисло розповів про механізм впливу на компанії.

У банкірському сленгу є термін “календар тиску”. Це — алгоритм комунікацій з клієнтами, що не повертають кредит. Зазвичай все починається із ввічливих СМС нагадувань, а закінчується менш ввічливими колекторами та позовами до суду. В даному випадку планується вчиняти за таким саме принципом — від офіційних листів (від українських міністерств, асоціацій тощо) та акцій у соцмережах до, можливо, офлайн акцій біля хед-офісів компаній.

Всього виділено близько 100 галузей для системної роботи. В кожній галузі створено робочі групи, які будуть методично тиснути на “червоні” компанії. Крім того, учасники ініціативи починають вести “білі” та “червоні” списки компаній.

Зараз до ініціативи приєдналося вже більше 4000 волонтерів. З цього числа наповнюється склад 100 робочих груп, а також організатори будуть залучати усіх до масових завдань (наприклад, для тиску у соціальній мережі).

Усі, хто хоче брати участь у проекті, можуть підписатись на публічний канал ініціативи “Total Isolation of russia”. В цьому каналі будуть:

  • публікуватися масові завдання для волонтерів;
  • публікуватися нові волонтерські вакансії;
  • писати про організаційні заходи;
  • писати про перебіг проекту більш докладно, ніж я робитиму це у своєму каналі.

Працюємо над російським чучхе далі, – резюмував Дубілет.

Відомий художник із Дніпра загинув у бою з ворожими диверсантами

Як живе Енергодар у присутності російських військових і що відбувається на ЗАЕС

Навіть котики допомагають: у Нікополі жінки взялися шити армійські аптечки

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1