Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Ситуація на Дніпропетровщині 10 березня – інформація від голови облради

Ситуація на Дніпропетровщині 10 березня – інформація від голови облради

Яка ситуація на Дніпропетровщині 10 березня, на 15-й день повномасштабного вторгнення Росії в Україну, розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.

Ситуація на Дніпропетровщині залишається без змін. Жодної ворожої атаки протягом ночі, жодного обстрілу, жодного постраждалого серед українських захисників чи цивільних не було.

За цей спокій я дякую нашим ЗСУ, силам територіальної оборони, Нацгвардії, поліції співробітникам ДСНС. Всім, завдяки кому сьогоднішній ранок – мирний, – сказав Микола Лукашук.

Щодо ситуації в громадах – їхні очільники вже відзвітували про загальну ситуацію станом на 8:00. Від кожного отримали «+» щодо обстановки на місцях. Все під контролем, – додав голова облради.

Вже завершили ранкову нараду з військовою адміністрацією, яка працює цілодобово. Хочу віддати належне її очільнику Валентин Резніченко – професіоналу, який на своєму місці і знає, що робить. Надзвичайно велика кількість питань вирішується оперативно. Сьогодні, як і всі два тижні війни, вся інфраструктура області працює без перебоїв, – зазначив Микола Лукашук.

Штаб оборони області також працює 24/7. Голова обласної ради подякував його керівнику Геннадію Корбану за чітко налагоджену безперебійну роботу.

Є повна координація дій органів місцевого самоврядування, державної влади та військових. Всі працюють на результат.

Уламок ракети, робота інфраструктури, біженці – ситуація на Дніпропетровщині 9 березня

«З боку Нікополя, Марганця, Апостолового все заблоковано» — голова облради про ситуацію на Дніпропетровщині

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1