19.05.2022

Никополь

Свежие новости

Ситуація на Дніпропетровщині 23 березня станом на вечір

Ситуація на Дніпропетровщині 23 березня станом на вечір

Про те, якою є ситуація на Дніпропетровщині 23 березня станом на вечір, розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.

Він почав з головного: на Дніпропетровщині сьогодні було тихо і спокійно. Наші захисники, як і раніше, напоготові. Захищають область, захищають країну. В ЗСУ повний контроль на всіх напрямках.

Вдячний нашим військовим і силам тероборони за ще один мирний день, – написав Лукашук.

І розповів про інші сфери життя області:

  • Нині школи Дніпропетровщини повернулися до дистанційки. Майже 350 тисяч школярів долучилися до навчального процесу в онлайн-режимі. Є серед них і діти внутрішньо переміщених осіб – це понад 1300 учнів. Так що поступово область повертається до звичного життя.
  • Це також видно і на прикладі підприємців: кав‘ярні, крамниці, спортзали відчиняють свої двері для відвідувачів і повертаються до роботи. Тих підприємців, які цього ще не зробили, знову закликаю вливатися в звичний графік. Це важливо для нашої економіки, це потрібно для нашої перемоги. Наразі діє ціла низка програм, які Уряд прийняв для підтримки бізнесу. Тож, будь ласка, починайте працювати. Якщо потрібна підтримка – держава готова її вам надати.
  • Як мені сьогодні повідомили, дехто з аграріїв за кілька днів вже планує виводити в поля техніку для початку посівної. І це ще одна хороша новина. Посівна кампанія в нас має стартувати вчасно. Обласна рада і обласна військова адміністрація на зв‘язку з фермерами. Дуже сподіваємось, що безпекова ситуація залишатиметься такою ж стабільною і аграрії почнуть сіятися.

Пам‘ятайте, що перемога близько. Підтримуйте ЗСУ, вірте в наших захисників. Мирної ночі всім на – резюмував голова облради.

Ситуація у Нікополі 23 березня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 23 березня станом на ранок: звернення Олександра Саюка