Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Військові укріплюють позиції: Олександр Саюк про ситуацію у Нікополі 25 березня

4 11

Міський голова Нікополя Олександр Саюк розповів про ситуацію у Нікополі 25 березня станом на ранок, передає Nikopolnews.

За словами Олександра Саюка, 25 березня у Нікополі все спокійно, за ніч надзвичайних ситуацій не траплялось, місто та всі його служби працюють у штатному режимі.

Військові збройних сил та тероборона укріплюють позиції. Тому можна сподіватись, що в регіоні все також буде спокійно. В рамках доріг біля Нікополя ворожих сил немає, – запевнив міський голова і побажав усім гарного дня.

Олександр Саюк про ситуацію у Нікополі 25 березня: відео

Ситуація у Нікополі 24 березня станом на ранок: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 24 березня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1