Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Нікопольщина втратила ще двох героїв на війні з росією

610043

Нікопольщина втратила ще двох героїв на війні з росією, повідомляє Nikopolnews. Обидва – зовсім молоді хлопці.

Горе прийшло у Мирівську громаду, яка входить до складу Нікопольського району Про втрати офіційно повідомили на сторінці громади у Фейсбуці.

21 березня на Луганщині обірвалися життя двох юнаків-патріотів – 26-річного Анатолія Чигринського та 21-річного Олександра Дорофєєва, які загинули, захищаючи Батьківщину.

Нікопольщина втратила ще двох героїв на війні з росією

26 березня Захисники повернулися у рідні домівки – їх пронесли через живий коридор, який створили земляки, низько схиливши голови та приспустивши прапори перед Героями.

Їх обірвана молодість не повинна бути марною. Ніколи не забудемо! Ніколи не пробачимо! Слава Україні! Героям слава! – пишуть земляки.

Сьогодні героїв провели в останнь путь. З Олександром простилися у селі Топила, а з Анатолієм – у селі Настасівка.

Світла пам’ять Захисникам України! Щирі співчуття рідним і близьким.

У Марганці провели в останню путь двох молодих героїв (фото)

Нікопольщина втратила ще одного героя

У Нікополі провели в останню путь героя, загиблого на війні з росією (фото)

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1