Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Жахливі вісті з Нововоронцовської ОТГ: фосфорні бомби, загиблі мешканці, звірства окупантів

277730245 1666442980360982 5085160879355810822 n

Надходять жахливі вісті з Нововоронцовської ОТГ, яка межує з Дніпропетровщиною. Ще недавно, привітний, сонячний край щирих людей і кавунів на шляху до моря… Сьогодні, з приходом російської армії, тут страждають і гинуть люди, як і скрізь, де ступила нога окупанта. Сумними новинами діляться місцеві мешканці та їх рідні, передає Nikopolnews.

Так, Дмитро Бурлай повідомив, що окупанти застосували на Нововоронцовщині фосфорні бомби.

Те, що відбулося вчора-сьогодні вночі, думаю шокувало багатьох. Окупанти застосували фосфорні бомби. Це було дуже близько. Це було видно, написав він. І оприлюднив відео закінчення хімічної реакції, підкресливши, що зйомка реальна.

За словами Дмитра Бурлая, ситуація в степових селах Нововоронцовської громади критична. Коридору для гуманітарки немає. Іноді волонтерам вдається неможливе – передати хоч якусь допомогу, в тому числі ліки першої необхідності.

Загинуло близько 10 місцевих, 8 в полоні, окупанти грабують все, що бачать – виносять навіть брудну білизну

А ось що пише інша уродженка району Катерина Капуста. Вона оприлюднила інформацію, отриману від одного із мешканців громади:

Жахливі новини з рідного краю.

Південний напрямок (правий берег). Херсонська область, межа з Дніпропетровщиною (північ Херсонщини). Нововоронцовська ОТГ.

Зараз це форпост окупантів. Населені пункти, які тримаються та чекають кожної хвилини ЗСУ уже майже місяць. Одним із таких сіл є Любимівка. Сюди, на кордон із сусідньою областю, ворожі війська зайшли найшвидше. В перший день були пограбовані всі магазини. Люди в паніці ховались по домівках та підвалах. Декого просто вигнали на вулицю з малими дітьми, а в будинки людей заселилися окупанти. Протягом перших днів зайшло більше 100 одиниць техніки. Вже на другий день почали жорстоко грабувати домівки.

На сьогодні в Любимівці багато повністю зруйнованих будинків, пошкодженими є майже всі. Нелюди грабують кожну оселю, повність виносять геть усе, навіть кошики з брудною білизною, а що не вдається вкрасти – руйнують. Внаслідок війни загинуло вже близько десяти мирних жителів, це були чудові люди… Є поранені. В полоні перебуває більш як вісім мешканців цих сел.

Собак, які стояли на охороні помешкань, вбивають незалежно від того, несла вона загрозу чи ні. Світло та вода відсутні понад три тижні. Багато людей були вимушені тікати в сусідні, також окуповані села, адже на підконтрольну Україні територію виїхати вдалося не всім. Сьогодні від голоду вмирає багато великої рогатої худоби, домашніх тварин. Вони просто лежать на подвір’ях, адже захоронити їх немає можливості.

Орда обстрілює всіх тих, хто намагається виїхати за межі села степовими дорогами. Населені пункти постійно обстрілюють забороненими, касетними бомбами та іншими снарядами. Весь цей жах відбувається зараз…

Така ж ситуація в інших селах, які героїчно стоять на рубежі з Апостолівською громадою майже місяць.

В населених пунктах: Любимівка, Хрещенівка, Трудолюбівка, Миролюбівка, Петрівка, Шевченівка, Осокорівка та інших селах Нововоронцовської ОТГ. На сьогодні перебуває велика кількість людей різного віку, які потребують медичної, гуманітарної та продуктової допомоги!

1 12

2 1

3 3

«Ідіть геть!»: в Енергодарі беззбройні жінки виганяли окупантів (відео)

Нові ракетні удари по Дніпропетровщині: є загиблі і поранені

ЗСУ відкинули окупантів на 40-60 км від Кривого Рогу і звільнили декілька населених пунктів

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1