Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Мешканців Нікополя і всієї Дніпропетровщини закликають влаштувати у суботу «генеральне прибирання»

Мешканців Нікополя і всієї Дніпропетровщини закликають влаштувати у суботу «генеральне прибирання»

Мешканців Нікополя та інших населених пунктів Дніпропетровської області закликають долучитися до Дня довкілля, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

У суботу, 16 квітня, закликають вийти на вулиці та влаштувати “генеральне прибирання”.

Традиційно до Дня довкілля по всій країні проходили весняні прибирання. Із року в рік люди виходили на двір та наводили порядок. Пропонуємо мешканцям області і цьогоріч подбати про екологію і природу Дніпропетровщини. Зробити міста і села по-весняному гарними й квітучими. Та 16 квітня вийти на прибирання в усіх населених пунктах регіону, – повідомили в ОДА.

Мешканців закликають влаштувати прибирання на своїх подвір’ях чи вулицях. Скопати городи, висадити дерева, кущі, квіти. Облаштувати нові дитячі майданчики та квітники.

В Україні День довкілля відзначають у третю суботу квітня.

Мешканців Нікополя просять надавати притулок переселенцям

Увага, міни! Мешканців Нікополя і району просять не наближатися до червоних позначок

Лікарні Дніпропетровщини прийняли 71 пораненого, у тому числі 15 дітей з Краматорська

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1