Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Ситуація у Нікополі 26 квітня станом на ранок: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 26 квітня станом на ранок: звернення Олександра Саюка

Якою є ситуація у Нікополі 26 квітня станом на ранок, розповів міський голова Олександр Саюк у своєму традиційному зверненні, передає Nikopolnews.

За словами Олександра Саюка, за ніч надзвичайних ситуацій у Нікополі не траплялось, місто та всі його служби працюють у штатному режимі.

Вдячний нашим військовим, ми чуємо щодня, що вони дають гідну відсіч ворогу. Не буду вдаватися в деталі, але в нас все спокійно. В межах доріг біля Нікополя та району російських немає. Тому бажаю усім гарного продуктивного дня! – сказав міський голова.

Він нагадав, що на найближчих вихідних буде батьківський день. І попросив заздалегідь навести порядок на кладовищі, для того, щоб у неділю воно залишилось чистим та прибраним.

Також закликаю не нехтувати сигналом тривоги. Під час спрацювання сирени системи оповіщення необхідно якомога швидше дістатись до укриття і знаходитись у ньому до отримання сповіщення про відбій тривоги – сказав Олександр Саюк.

Ситуація у Нікополі 25 квітня станом на ранок: звернення Олександра Саюка

Ситуація у Нікополі 25 квітня станом на вечір: звернення Олександра Саюка

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1