Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів про ситуацію на Дніпропетровщині станом на 24 червня – після чотирьох місяців повномасштабної війни в Україні, передає Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт облради.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/06/photo1656063473-1170x768-1.jpg)
Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів про ситуацію на Дніпропетровщині станом на 24 червня – після чотирьох місяців повномасштабної війни в Україні, передає Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт облради.