Ворог щодня обстрілює Дніпропетровщину, а саме Криворізький район, і ніч, що минула, не стала виключенням. Причину обстрілів пояснив голова Дніпропетровської обласної ради, Микола Лукашук, передає Nikopolnews.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/06/20220307103714_IMG_6878-1366x768-1.jpg)
Ворог щодня обстрілює Дніпропетровщину, а саме Криворізький район, і ніч, що минула, не стала виключенням. Причину обстрілів пояснив голова Дніпропетровської обласної ради, Микола Лукашук, передає Nikopolnews.