Сьогодні Нікополь проведе в останню путь загиблого на війні 23-річного Героя. Про це у своєму ранковому зверненні 25 червня нагадав міський голова Олександр Саюк, передає Nikopolnews. Також він розповів про безпекову ситуацію у місті.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/06/5-26.jpg)
Сьогодні Нікополь проведе в останню путь загиблого на війні 23-річного Героя. Про це у своєму ранковому зверненні 25 червня нагадав міський голова Олександр Саюк, передає Nikopolnews. Також він розповів про безпекову ситуацію у місті.