09.08.2022

Никополь

Свежие новости

Німецьке товариство міжнародного співробітництва надало три дизельних генератори для медичних закладів Нікополя

Німецьке товариство міжнародного співробітництва – Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH – вже кілька років поспіль втілює в життя проєкт «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що діє за дорученням уряду Німеччини. Цього разу в рамках проєкту GIZ медичні заклади Нікополя отримали три дизельні генератори. Про це повідомляє Нікопольська міська рада.

Кожний дизельний генератор має потужність 35 кВт, у випадку відключення централізованого постачання електричної енергії, вони підключаються автоматично.
Два з них розмістили в КП «Нікопольська міська лікарня № 4» НМР: 

один дизельний генератор забезпечуватиме безперебійну роботу реанімаційного відділення та медичної апаратури для життєзабезпечення важких пацієнтів, які мають серцево-судинну патологію; 
другий дизельний генератор працюватиме для хірургічного корпусу, у якому знаходяться три операційні.

Третій генератор встановили в КП «Нікопольська дитяча міська лікарня» НМР. Він буде, у разі необхідності, автономно забезпечувати електроенергією хірургічний кабінет, лабораторію та дитяче стаціонарне відділення, де знаходиться палата інтенсивної терапії і надають невідкладну медичну допомогу маленьким пацієнтам. 
Нікопольці дуже вдячні Німецькому товариству міжнародного співробітництва за постійну підтримку та таку своєчасну і необхідну допомогу.
Источник: 0566.com.ua