Служба зв’язків з громадськістю рідної для нікопольців 93-ї бригади «Холодний Яр» показала звичайний день української піхоти, передає Nikopolnews. Цей невеличкий репортаж дозволяє отримати уявлення, як захищають рідну землю наші воїни.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/07/291526851_352502410396177_630495672531770132_n.jpg)
Служба зв’язків з громадськістю рідної для нікопольців 93-ї бригади «Холодний Яр» показала звичайний день української піхоти, передає Nikopolnews. Цей невеличкий репортаж дозволяє отримати уявлення, як захищають рідну землю наші воїни.