09.08.2022

Никополь

Свежие новости

Полонений окупант розповідає про те, як обстрілював мирних людей у Маріуполі та чому вторгся до України, – ВІДЕО

Як зізнається СБУ загарбник, командири казали, що треба діяти на випередження, бо їм відома навіть дата «нападу» нашої держави на рф -  26 лютого.

Про це повідомляє пресслужба СБУ. 
«23 числа получили приказ о высадке на территории Украины. 24 февраля высадились. Аргументировали это тем, что 26 февраля Украина должна была напасть на нас. И что этой высадкой мы пресекли нападение», – розповідає він слідчим СБУ. 
Щоправда, після того, як окупант  потрапив у полон, він «різко» змінив своє ставлення. Уродженець Криму, як і багато солдатів до нього, говорить СБУ, що нібито «не знав» куди вони їдуть і які саме об’єкти обстрілюють.
Коли їх повернули до місця дислокації у березні, його взвод у повному складі підписав рапорти-відмови від участі у «спецоперації». Але командування їх проігнорувало і знову відправило в Україну. 
І вже після цього солдат, який нібито «відмовився» продовжувати війну – здійснив по українському Маріуполю близько 400 мінометних обстрілів! І знову ж таки – «нічого не знав» про це. 
«Нам давали координаты, мы по ним работали. Выпустили по всему городу где-то около 400 мин», – розповідає окупант.
Наразі правдивість його свідчень перевіряють співробітники СБУ. Уся інформація від «асвабадітєля» детально вивчається і буде долучена до кримінального провадження за фактом російської агресії проти України та використана у міжнародних судових інстанціях.
Источник: 0566.com.ua