Нещодавно Nikopolnews повідомляв, що у Кривому Розі військова адміністрація починає «лагідну» українізацію. Відповідну заяву зробив керівник ВА Олександр Вілкул. Уродженка Кривого Рогу Maria Lykhman прокоментувала цю заяву, оприлюднивши допис у Фейсбуці. Жінка розповідає історію своєї особистої українізації і розмірковує над тим, чи повинна українізація бути «лагідною» у насильно зрусифікованих містах.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/07/112-845x634.jpg.pagespeed.ce_.q9oEuLrEBq.jpg)