Сьогоднішні вибухи в Енергодарі – це чергова провокація окупантів. Про це заявив міський голова Енергодара Дмитро Орлов, передає Nikopolnews. Орлов запевнив, що ЗСУ не мають жодного відношення до цього.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/07/picture.jpg)
Сьогоднішні вибухи в Енергодарі – це чергова провокація окупантів. Про це заявив міський голова Енергодара Дмитро Орлов, передає Nikopolnews. Орлов запевнив, що ЗСУ не мають жодного відношення до цього.