До уваги Нікополь і район! Увечері 24 липня зафіксовано рух РСЗВ на протилежному березі. Про це повідомив начальник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко, предає Nikopolnews.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/07/8-14.jpg)
До уваги Нікополь і район! Увечері 24 липня зафіксовано рух РСЗВ на протилежному березі. Про це повідомив начальник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко, предає Nikopolnews.