Начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко закликав мешканців району бути обережними найближчими днями, передає Nikopolnews. Також посадовець розповів про те, як пройшов день 29 липня на Нікопольщині.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/07/295909699_371363478475415_3292795476042782780_n-1.jpg)
Начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко закликав мешканців району бути обережними найближчими днями, передає Nikopolnews. Також посадовець розповів про те, як пройшов день 29 липня на Нікопольщині.