Спортсменка з Покрова Єлизавета Литвиненко – володарка золота Європейського юнацького олімпійського фестивалю. Ліза переможно підняла прапор України у Словаччині. Про це повідомляється на головному сайті Покрова, передає Nikopolnews.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/08/296287050_5301367943278614_1070188633254922474_n.jpg)
Спортсменка з Покрова Єлизавета Литвиненко – володарка золота Європейського юнацького олімпійського фестивалю. Ліза переможно підняла прапор України у Словаччині. Про це повідомляється на головному сайті Покрова, передає Nikopolnews.