Сьогодні комунальники Нікополя проводять роботу з благоустрою міста. Працівники КП «Міське паркове господарство» прибирають та вивозять опале листя у парках, скверах нашого міста та на центральній алеї пр. Трубників
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/10/310998107_395418732788544_1813621954414034297_n-1024x682.jpg)
Сьогодні комунальники Нікополя проводять роботу з благоустрою міста. Працівники КП «Міське паркове господарство» прибирають та вивозять опале листя у парках, скверах нашого міста та на центральній алеї пр. Трубників